Авторизація
  • 11:23 – На Закарпатті пʼяний чоловік викрав авто та скоїв на ньому дві аварії (ФОТО)
  • 10:05 – Вбудовані клавіатури смартфонів Samsung, Xiaomi, OPPO, Vivo, Honor, можливо, пересилали кожне натиснення
  • 08:37 – Windows-ноутбуки отримали на 54% енергоефективніші процесори: відбувся офіційний анонс Qualcomm Snapdragon X Plus
  • 18:32 – Внаслідок ДТП на Закарпатті загинув 48-річний чоловік
  • 17:29 – Долина нарцисів зустрічає покращеною інфраструктурою

БК «Ужгород» зазнав трьох поразок поспіль

Після переможної серії, яка налічувала шість поєдинків, у закарпатської команди пішов спад і наші баскетболісти тричі поступилися.

Протягом трьох днів, 23–25 грудня, у Львові проходили матчі четвертого з’їзного туру Вищої ліги України з баскетболу серед команд групи №2. Напередодні команда Олександра Зубковського тричі перемогла «Калуш-ПНУ» та «Че-Баскет-ЧОДЮСШ» (Чернівці), а тепер представники Срібної землі протистояли інших трьом командам грипи, а саме: «Самбору», «Львівській Політехніці» та БК «Рівне-ОШВСМ».

«Ужгород» – «Самбір»

Першу 10-хвилинку закарпатці провели на хорошому рівні й переважали свого суперника. По ходу стартової чверті перевага номінальних господарів сягала шести очок, та перед свистком на перерву «Самбір» скоротив відставання до чотирьох пунктів (19:15).

Якщо ще в першій половині другої чверті нашій команді вдавалося втримувати лідерство, то далі ініціативу перехопив суперник. Гравці «Самбора» значно додали і швидко нівелювали відставання, а згодом і зовсім захопили лідерство. На екваторі зустрічі рахунок був 27:34.

Третю 10-хвилинку закарпатці провалили й дозволили представникам Львівщини відірватися на комфортну для них відстань (34:62). Шансів, аби відігратися, у наших спортсменів не залишалося, тож фінальна сирена зафіксувала звитягу «Самбора» з рахунком 51:83.

Результативними діями у складі ужгородського БК відзначилися Максим Воробйов (18 очок), Артем Романиця (12), Артем Пустовіт (8), Дмитро Пілієв (8), Андрій Куртєв (3) і Денис Ігнатишин (2).

«Ужгород» – «Рівне-ОШВСМ»

Рівняни – одні з фаворитів Вищої ліги, тож протистояти їм надзвичайно складно. Закарпатський колектив прагнув скласти серйозну конкуренцію, однак діяти на рівних протягом усього матчу нашим баскетболістам не вдалося.

Суперник потужно увійшов у гру й у першій 10-хвилинці вирвався вперед на 12 очок (18:30). Старт другої та третьої чвертей у номінальних гостей не задавався. Ужгородці цим користувалися і декілька разів підбиралися до суперника впритул, але на більше розраховувати не вдавалося. У завершальній частині гри рівненська команда увімкнула свої максимальні потужності й впевнено досягла бажаного результату. Підсумковий рахунок на табло – 68:88.

Точними кидками у складі «Ужгорода» відзначилися Богдан Владов (18 пунктів), Максим Воробйов (15), Денис Кошовець (10), Владислав Плешаков (6), Денис Ігнатишин (6), Дмитро Пілієв (5), Артем Пустовіт (4), Віталій Наглюк (2) і Артем Романиця (2).

«Львівська Політехніка» – «Ужгород»

У грі з господарями майданчику закарпатці хотіли реабілітуватися за попередні невтішні гри. Шанси в наших баскетболістів були хороші, та фортуна того тижня була на іншому боці.

Гра проходила у рівній конкурентній боротьбі, а лідер у рахунку змінювався близько десяти разів. Після першої чверті рахунок був 23:20, а після другої – 32:36. У третій 10-хвилинці ужгородці відірвалися на відстань 14 очок (35:49) і здавалося, що перемога вже близько. Та ні, наші спортсмени розгубили цю перевагу і зазнали драматичної поразки. На завершальних хвилинах зустрічі господарі підібралися до гостей впритул, далі вирівняли становище, а за 5 сек. до завершення матчу закинули переможний м’яч (65:63).

Найрезультативнішим у складі команди гостей був Максим Воробйов (на його рахунку 24 очки). Також своє ім’я у графу «набрані очки» вписали Денис Кошовець (12), Артем Романиця (11), Богдан Владов (5), Дмитро Пілієв (5), Денис Ігнатишин (4) і Артем Пустовіт (2).

Тож, зазнавши трьох поразок, БК «Ужгород» опустився на третю сходинку турнірної таблиці групи №2. Сподіватимемося, що в наступному турі наша команда покращить своє становище і стане ближчою до своєї мети.

Підписуйтесь на канал в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!