Авторизація
  • 14:51 – На Закарпатті затримали чоловіка за угон автомобіля: Автівку вкрали біля АЗС
  • 12:23 – У Мукачеві поліція затримала наркоторговця – вилучено понад 200 доз «товару»
  • 11:48 – Чотири нові функції iPhone, які ви отримаєте лише після вступу України до Євросоюзу
  • 11:06 – До місцевих бюджетів Закарпаття перераховано понад 1,3 млрд гривень податків
  • 10:15 – Google став свіжим прикладом того, чому не варто купувати на основі обіцянок

Відбувся поєдинок 13-го туру Другої ліги України: «Хуст» обіграв «Кремінь-2»

21 квітня на хустському стадіоні «Карпати» відбувся поєдинок 13-го туру Другої ліги України з футболу між «Хустом» та «Кременем-2» (Кременчук).

Команда Володимира Циткіна продемонструвала хороший рівень гри і цілком заслужено здобула три очки. Вже в дебюті зустрічі Петро Луців точним ударом з 11-метрової позначки вивів господарів уперед. Впродовж першого тайму хустяни створили чимало небезпечних моментів, та м’яч вперто у ворота не йшов. Натомість після перерви реалізація в закарпатців покращилася і вони довели справу до розгрому. Героєм зустрічі став Василь Луців, який протягом чотирнадцяти хвилин (52, 56, 66) оформив хет-трик.

Рахунок міг бути куди більший, та кіпер «Кременя-2» Станіслав Оксененко декілька разів здійснив ефектні сейви і врятував свою команду від вірних голів. Щодо гри гостей у нападі, то в них виходило далеко не все. Дуже рідко біля володінь «Хуста» виникала небезпека. А найреальніша нагода відзначитися у «Кременя-2» була на 79-й хв., коли у ворота Арсена Бєліменка був призначений пенальті. Однак реалізувати його Олексій Жданович не зумів.

У підсумку матч завершився з рахунком 4:0. Тепер в активі «Хуста» 19 очок (шосте місце турнірної таблиці). Далі в підопічних Володимира Циткіна виїзний матч із «Чайкою» (П.Борщагівка).

«Хуст» – «Кремінь-2» (Кременчук) – 4:0 (1:0)

Голи: Петро Луців 2 (пен.), Василь Луців 52, 56, 66.

«Хуст»: Арсен Бєліменко (Ярослав Бучок 80), Владислав Іванов, Ігор Тихненко, Богдан Павлич, Вадим Мердєєв, Ігор Вагін (Костянтин Колчін 59), Назар Приходько (Іван Боднарук 73), Петро Луців, Василь Луців, Микола Пилип (Іван Повхан 80), Владислав Борисенко (Михайло Фляшко 59).

Головний тренер – Володимир Циткін.

«Кремінь-2»: Станіслав Оксененко, Назар Гонтар (Владислав Купліванчук 81), Денис Кур‘яков, Дмитро Ульянко (Михайло Клепко 73), Ілля Руднєв, Олексій Жданович, Артем П‘ятибрат, Дмитро Покась, Костянтин Пігарєв (Владислав Пилипенко 46), Вадим Курило (Іван Заїченко 62), Анатолій Стецюк.