Авторизація
  • 08:58 – 26 квітня… Ця дата нагадує нам про безмежну жертовність людей, які безстрашно виступили проти небаченого ворога - радіації
  • 11:23 – На Закарпатті пʼяний чоловік викрав авто та скоїв на ньому дві аварії (ФОТО)
  • 10:21 – Жахлива автотроща із смертельними наслідками трапилася вчора на автодорозі М-06 Київ-Чоп
  • 10:05 – Вбудовані клавіатури смартфонів Samsung, Xiaomi, OPPO, Vivo, Honor, можливо, пересилали кожне натиснення
  • 08:37 – Windows-ноутбуки отримали на 54% енергоефективніші процесори: відбувся офіційний анонс Qualcomm Snapdragon X Plus

ФК «Севлюш» здобуває чергову перемогу в Зимовій першості Закарпаття!

Сьогодні у селі Вишкова Хустського району відбувся черговий матч Зимової першості Закарпаття з футболу. Місцева команда зустрічалася з ФК «Севлюш» з Виноградова, який у попередньому турі здобув розгромну перемогу над ФК «Іза» з рахунком 10:1.

Футболісти «Севлюша» продовжили свою переможну ходу, здолавши ФК «Вишково» з рахунком 7:2. Завдяки цій перемозі «Севлюш» закріпився на вершині турнірної таблиці.

Хід матчу:

«Севлюш» одразу ж захопив ініціативу на полі і вже на 10-й хвилині відкрив рахунок. До перерви гості забили ще два м’ячі, а господарі змогли відквитати лише один.

У другому таймі «Севлюш» не збавив темпу і забив ще чотири м’ячі. ФК «Вишково» забив два голи престижу, але це не допомогло їм уникнути поразки.

Це вже друга поспіль перемога “Севлюша” з розгромним рахунком, що свідчить про їхню високу спортивну форму та налаштованість на успіх.

Вітаємо “Севлюш” з черговою перемогою та бажаємо їм подальших успіхів у турнірі!

Наступний матч:

ФК «Севлюш» проведе свій наступний матч 25 лютого 2024 року на виїзді проти СК «Марамуреш».

Підписуйтесь на канал в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!