Авторизація
  • 08:58 – 26 квітня… Ця дата нагадує нам про безмежну жертовність людей, які безстрашно виступили проти небаченого ворога - радіації
  • 11:23 – На Закарпатті пʼяний чоловік викрав авто та скоїв на ньому дві аварії (ФОТО)
  • 10:21 – Жахлива автотроща із смертельними наслідками трапилася вчора на автодорозі М-06 Київ-Чоп
  • 10:05 – Вбудовані клавіатури смартфонів Samsung, Xiaomi, OPPO, Vivo, Honor, можливо, пересилали кожне натиснення
  • 08:37 – Windows-ноутбуки отримали на 54% енергоефективніші процесори: відбувся офіційний анонс Qualcomm Snapdragon X Plus

Подвійна «Василина» над «Минаєм»: Команда з Ужгородщини вперше за майже 10 місяців перемогла

Команда з Ужгородщини вперше за майже 10 місяців перемогла з різницею у два м’ячі та вперше в нинішньому чемпіонаті.

У 19 турі УПЛ «Минай» приймав харківський «Металіст 1925». Обидві команди перебували внизу турнірної таблиці. А «Минай» – ще й у ролі основного аутсайдера. Отож матч не обіцяв бути простим. Тим паче, що і господарі, і гості дуже оновилися. А закарпатському клубу ще й довелося витримати шквал внутрішніх хвилювань у зв’язку з дебютним домашнім поєдинком у весняній стадії змагань.

У першому таймі гравці з обох таборів продемонстрували хороший футбол. Особливо грамотно діяв «Минай»: удало контролював м’яч, задіював фланги для атаки, часто грав в один дотик і тактично грамотно загалом протидіяв суперникові. Так, захищатися доводилося. Але знову впевнено у воротах почувався Олександр Кемкін. Зрештою, знала що робити і загалом лінія захисту. Проте що важливо, господарі неабияк зарядилися атакувати. Отож гол став наслідком цілком закономірної командної роботи. У результаті Сергій Корнійчук, отримавши довгий діагональний пас, сам пройшов лівим флангом, змістився в штрафну площу й потужно пробив у «дев’ятку». 1:0 до перерви.

А в другому таймі гості дуже швидко опинилися в меншості. Ростислав Русин, вийшовши на заміну, за кілька хвилин спромігся отримати два «гірчичники». Вилучення заробив у центрі поля, сфоливши нерозсудливо. Утім, після цього, «Металіст 1925» здається, заграв іще краще. Принаймні так само був націлений на ворота закарпатської команди. Одного разу навіть забив, але з офсайду, а Денис Гармаш поцілив у бокову стійку. Небезпечно зі штрафного пробивав і Моура Арі (над поперечиною).

Водночас слід віддати належне й колективу Желько Любеновича. Команда не догравала поєдинок, прагнучи зберегти результат будь-якою ціною. Навпаки, коли з’явилося більше простору, то й загрози виникали так само реально. І якщо Владислав Вакула, вийшовши сам-на сам, пробив і повз Олега Мозіля, і повз ворота, то після подачі зі стандарту уже в компенсований арбітром час Євгеній Скиба вистрибнув вище за оборонців суперника й по-більярдному влучно пробив у нижній кут «рамки».

Над стадіоном удруге бадьоро залунав фрагмент пісні «Василина» з репертуару Івана Поповича із супутнім запитанням на аудіодоріжці: мовляв, а кому дякувати за гол? Дотепно й підбадьорливо!

«Минай» не стримував радощів від перемоги. Як і вболівальники, які прийшли підтримати рідну команду. Ще б пак: у першій фазі змагань закарпатський клуб здобув 6 очок, а тут у двох стартових весняних поспіль матчах одразу… чотири!