• 20:07 – Увага! Штрафи за порушення Правил благоустрою громад!
  • 13:39 – Патрульні поліцейські допомогли розшукати чоловіку телефон
  • 10:01 – На Закарпатті запрацювали ще три поліцейські станці
  • 20:16 – Поліцейські допомогли громадянину, у якого заглохло авто

За крок до фіналу: "Минай" поступився "Динамо" у Кубку України

Вдруге поспіль нашу команду в Кубку України вибиває київське «Динамо». В минулому сезоні в 1/8 фіналу, зараз за крок до фіналу…

Про це повідомляє інформаційний департамент ФК "Минай".

На цей поєдинок «минайці» чекали невиправдано довго. Небезпечний COVID-19 увірвався в наше життя та змусив перенести поєдинок з 15 квітня на 17 червня. Це, а ще незрозуміла ситуація з відновленням чемпіонату в Першій лізі призвела до того, що наша команда підійшла до поєдинку без ігрової практики. Плюс ще хвилювання та, зрештою, сильна гра досить статусного суперника призвела до поразки у півфіналі.

Карантинні корективи вмішалися не тільки в форму нашої команди, а й у склад. Під час перерви колектив поповнили новачки плюс приєднався до «Минаю» Шпак після закінчення оренди у «Поділлі», яка так і не відбулася. І Книш, і Голодюк, і Машталір дебютували у цій грі. А загалом розстановка «Минаю» була звична – чотири захисники, опорник Вагін, Нурієв та новачок Книш в центрі, Глагола та Пиняшко на флангах, Оринчак у нападі і Попович на воротах.

Як розповів вже після матчу головний тренер Василь Кобін, він просив своїх футболістів з перших хвилин агресивно грати в центрі поля. Проте це якраз робили «динамівці». Вони відповідно налаштувалися на нашу команду і включилися у гру з першої хвилини. Їх командний темп та високий пресинг змушував закарпатців помилятися в передачах.

Подібний тиск приніс їм вигоду вже на 9-ій хвилині – кияни продерлися у штрафну, Караваєв вивів данця Дуелунда на вигідну позицію і він відкриває рахунок – 0:1. Такий початок настрою закарпатцям не додав. Проте за 10 хвилин «минайці» зібралися, стали грати спокійніше і навіть організували непогані атаки у відповідь. То Жичиков здалеку проб’є (вище), то Нурієв опинився зліва у штрафній після передачі Пиняшка, але пробив знову вище. Плюс – чимало ударів у сторону воріт блокували захисники гостей.

На жаль, не дотиснули у цих епізодах і не ледь не пропустили у свої. Кияни знову майстерно взламали нашу оборону, Дуелунд увірвався у штрафну і його збив Попович – пенальті. Проте «динамівський» іспанець Соль не попав навіть у площину воріт. До слова, Попович вкотре вгадав напрямок удару з точки, тому не факт що Фран забив би.

Проте Дуелунд не заспокоївся. На нещастя нашої команди, у данця сьогодні вийшов можливо кращий матч за «Динамо». І на 39-ій хвилині він знову забиває. Практично з такої ж атаки, що і перед цим. Андрієвський йому асистує і скандинав забиває – 0:2.

Зрозуміло, що нашій команді треба було ламати хід поєдинку. У перерві Кобін спробував збадьорити футболістів і на наступні 45 хвилин «минайці» вже виглядали краще. Вже на 3-ій хвилині другого тайму Ткачук, який замінив Вагіна, міг відіграти один м’яч – проте пробив поруч зі стійкою. А шкода, все могло піти інакше.

Після відзначилося «Динамо», але Катерина Монзуль відмінила гол через офсайд у Дуелунда. «Минайці» продовжили тиснути, проте клас суперника є клас суперника. За 15 хвилин до кінця був ще один шанс повернутися в гру, проте удар Стасюка перервав Караваєв. Ймовірно, що останній зіграв рукою, але арбітр після консультацій з асистентами зазначила, що порушення не було. Далі ще була можливість у Буяльського збільшити рахунок, але не попав у ворота після обіграшу Поповича. А крапку у грі міг поставити наш Оринчак, але після його шикарного удару з-за меж штрафної м’яч потрапив у дальню стійку. На жаль, сьогодні забити не вдалося.

У підсумку «Минай» поступився 0:2. На післяматчевій пресконференції наставник гостей Олексій Михайличенко виглядав задоволеним перемогою і зізнався, що «Минай» цілком заслуговує грати в УПЛ. А Василь Кобін зазначив, що не проти повернутися на цю стадію наступного року.

А наразі варто сказати «Минаю» дякую за цьогорічну участь в Кубку України. Це було неймовірно!

Підписуйтесь на канал в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!