Авторизація
  • 14:51 – На Закарпатті затримали чоловіка за угон автомобіля: Автівку вкрали біля АЗС
  • 12:23 – У Мукачеві поліція затримала наркоторговця – вилучено понад 200 доз «товару»
  • 11:48 – Чотири нові функції iPhone, які ви отримаєте лише після вступу України до Євросоюзу
  • 11:06 – До місцевих бюджетів Закарпаття перераховано понад 1,3 млрд гривень податків
  • 10:15 – Google став свіжим прикладом того, чому не варто купувати на основі обіцянок

Переможна серія ФК «Ужгород» продовжується

Головна футбольна команда обласного центру Закарпаття здобула п’яту перемогу поспіль. 4 жовтня у рамках 5-го туру Другої ліги України з футболу ФК «Ужгород» здолав вінницьку «Ниву».

Це було протистояння команд з абсолютно протилежними результатами. Якщо представники Срібної землі в чотирьох стартових турах здобули чотири перемоги, то вінницькі футболісти у всіх поєдинках зазнали поразки. З огляду на форму команд та фактор домашнього поля, фаворитами поєдинку були ужгородці. Але легким цей матч для колективу Володимира Васютика не назвеш. Аутсайдер чемпіонату на рівних боровся з лідером групи А і навіть міг відібрати від нього очки.

У першій 45-хвилинці господарі поля створили чотири гольові моменти, але реалізувати бодай один із них не вдалося. Постріли Романа Ценя та Віктора Ряшка парирував Іван Карабін, а ефектний удар Юрія Чонки на воротарській лінії відбив захисник. Щодо вінничан, то вони в першій половині зустрічі також загрожували воротам суперника. Найреальнішу нагоду відзначитися мав Давид Подкуйко, але з убивчої позиції 4-й номер «Ниви» пробив неточно.

У період із 59-ї до 75-ї хвилини ужгородці провели дві результативні атаки і гарантували собі позитивний результат. В обох епізодах на завершенні атак вдало діяв лідер команди – Адріан Пуканич. Спочатку капітан «Ужгорода» відзначився ударом із-за меж штрафного майданчика, а згодом відгукнувся на простріл Юрія Чонки (2:0).

За п’ять хвилин до завершення гри гості один м’яч відквитали (гол в активі Максима Підопригори), однак вирвати нічийний результат їм не вдалося, хоч моменти й виникали. Нагоди для взяття воріт були і в ужгородців, однак голкіпер та оборонці «Ниви» вберегли свою команду від третього пропущеного м’яча.

Здобувши перемогу над вінничанами (2:1), «Ужгород» збільшив свій очковий доробок до 15 пунктів. Колектив Володимира Васютика випереджає найближчого суперника на шість очок. Саме з другою командою групи А закарпатський ФК гратиме в наступному турі. Поєдинок проти хмельницького «Поділля» відбудеться 10 жовтня на полі суперника.

«Ужгород» – «Нива» (Вінниця) – 2:1 (0:0)

Голи: Адріан Пуканич 59, 76 – Максим Підопригора 85.

«Ужгород»: Михайло Готра, Василь Беца, Стефан Федак (Вадим Ференцик), Дмитро Сартіна, Владислав Шкіндер, Ігор Вагін, Адріан Пуканич, Віктор Ряшко (Володимир Дуран 81), Роман Цень, Юрій Чонка (Іван Капустей 81), Денис Скотаренко (Іван Повхан 64).

Головний тренер – Володимир Васютик.

«Нива»: Іван Карабін, Олександр Калітов, Деян Федорук, Олександр Борячук, Едуард Сербул, Тимофій Брижчук (Богжан Зугравий 66), Микола Пастушенко (Олександр Єфременюк 86), Денис Громок (Дмитро Підгаєцький 81), Давид Подкуйко (Дмитро Івашків 71), Ярослав Браславський (Максим Підопригора 66), Артур Загорулько.